Kodowanie HTML+CSS

Zakoduję Twój projekt graficzny do HTML+CSS.

Co robię?

Jeżeli masz projekt graficzny to chętnie się nim zajmę i przerobię go na interaktywną witrynę www. W pełnej zgodzie z najnowszymi standardami, z dopracowaną responsywnością i optymalizacją.

Możesz dostarczyć projekt graficzny w każdym popularnym formacie takim jak PSD, Figma i Adobe XD.


Jak robię?

Solidnie. Ale to nie wszystko.

Opcjonalny SCSS/BEM

Oferuję możliwość zastosowania SCSS oraz metodyki BEM, co pozwala na lepszą organizację kodu i łatwiejszą skalowalność projektu.

Core Web Vitals (Google PageSpeed)

Dbam o optymalizacje projektu, aby wyniki PageSpeed był satysfakcjonujące, ponieważ to pośrednio przekłada się na doświadczenia internauty i spojrzenie Google'a.

Bootstrap

Korzystam z popularnego frameworka Bootstrap, co przyspiesza proces tworzenia strony internetowej oraz zapewnia responsywność projektu. Dzięki temu strona działa poprawnie na urządzeniach mobilnych i desktopowych.

Walidacja i standardy

Dbam o to, aby strona spełniała standardy walidacji W3C oraz miała wysokie wyniki Core Web Vitals. Dzięki temu, moje projekty są dostępne dla użytkowników z różnych przeglądarek oraz są wygodne w użytkowaniu.

Czytelny kod

Kod, który tworzę jest przejrzysty i zrozumiały dla innych programistów. Dzięki temu, w przypadku potrzeby wprowadzenia zmian w przyszłości, nie ma problemu ze zrozumieniem istniejącego kodu.

Co otrzymasz?

SKUTECZNOŚĆ

01. Skuteczną stronę internetową

Zapewniam klientom skuteczną stronę internetową, która odpowiada ich wymaganiom i potrzebom. Projektuję strony internetowe w sposób zapewniający łatwość nawigacji i responsywność na różnych urządzeniach.

PEWNOŚĆ

02. 3 lata gwarancji

Moje usługi tworzenia stron internetowych są objęte trzyletnią gwarancją, co oznacza, że w przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem strony, będę mógł pomóc w szybkiej i skutecznej naprawie błędów.

WSPARCIE

03. Pomoc techniczną

Oferuję również wsparcie techniczne i pomoc moim klientom w przypadku pytań lub problemów związanych z ich stroną internetową.

BEZPIECZEŃSTWO

04. Pełne prawa do projektu

Moi klienci otrzymują pełne prawa do projektu strony internetowej, co oznacza, że mają pełną kontrolę nad wykorzystaniem projektu i nie są zobowiązani do korzystania z moich usług na stałe. Mogą z łatwością przenieść projekt do innej agencji lub zarządzać nim samodzielnie.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania, które często pojawiają się w korespondencji z klientami. Przedstawiam je tutaj wraz z odpowiedziami, aby zaoszczędzić Twój czas.

Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Cena za wykonanie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak skala projektu, poziom skomplikowania, liczba podstron, funkcjonalności oraz dodatkowych usług. Zachęcam do skorzystania z formularza wyceny, który w kilku prostych krokach pozwoli Ci stworzyć brief, a ja będę mógł wycenic projekt.

Podobnie jak przy cenie – długośc realizacji projektu witryny internetowej zależy od poziomu skomplikowania, liczby podstron, wymagań klienta i wielu innych czynników.

Standardowo jest to około 2-3 tygodnie, pomijając takie aspekty jak obłożenie pracą, plany urlopowe, skomplikowanie Twojego projektu itd.

Naturalnie.

W dzisiejszych czasach większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, więc każda strona musi być responsywna i dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i telefonie czy też tablecie. I takie strony oczywiścię oferuję.

Jak najbardziej. Właśnie po to jest brief zwany formularzem wyceny, aby poznać Twoje wymagania co do projektu – im bardziej szczegółowo opiszesz wytyczne tym lepiej będę mógł odwzorować Twoją wizje.

? ? ? ? ? ?

Co klienci mówią o Badek.org?

czesc@badek.org

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i wspólnie omówimy wszelkie szczegóły dotyczące Twojego projektu.