Często zadawane pytania

Pytania, które często pojawiają się w korespondencji z klientami. Przedstawiam je tutaj wraz z odpowiedziami, aby zaoszczędzić Twój czas.

? ? ? ? ? ?

Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Cena za wykonanie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak skala projektu, poziom skomplikowania, liczba podstron, funkcjonalności oraz dodatkowych usług. Zachęcam do skorzystania z formularza wyceny, który w kilku prostych krokach pozwoli Ci stworzyć brief, a ja będę mógł wycenic projekt.

Podobnie jak przy cenie – długośc realizacji projektu witryny internetowej zależy od poziomu skomplikowania, liczby podstron, wymagań klienta i wielu innych czynników.

Standardowo jest to około 2-3 tygodnie, pomijając takie aspekty jak obłożenie pracą, plany urlopowe, skomplikowanie Twojego projektu itd.

Naturalnie.

W dzisiejszych czasach większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, więc każda strona musi być responsywna i dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i telefonie czy też tablecie. I takie strony oczywiścię oferuję.

Jak najbardziej. Właśnie po to jest brief zwany formularzem wyceny, aby poznać Twoje wymagania co do projektu – im bardziej szczegółowo opiszesz wytyczne tym lepiej będę mógł odwzorować Twoją wizje.

Tak, darmowe wsparcie techniczne opiera się o serwis gwarancyjny oraz wcześniej wybrany instruktaż. Pomagam także w drobnych zmianach na stronie bądź wyjaśniam niezrozumiałe aspekty, aby klient mógł w wystarczającym stopniu zarządzać swoją witryną.

Tak, oczywiście. Nawet jest podstrona temu poświęcona. Najlepiej jednak jeżeli wypełnisz formularz wyceny, dzięki któremu będę mógł zapoznać się szczegółowo z Twoimi wymaganiami i wizją.

Niestety, w chwili obecnej nie zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych, natomiast już na etapie projektowania przygotowuję witrynę do tego procesu – optymalizując ją, odpowiednio zarządzając hierarchią nagłówków, semantyką i dbając o dobry wynik Google PageSpeed.

Jeżeli nie ma Cię w internecie to nie istniejesz. A ja mogę pomóć Ci zaistnieć i Twojemu biznesowi.

A tak naprawdę – różni klienci preferują różne kanały marketingowe. Jedni wolą wizytówkę w Google, inni szukają fanpage na Facebooku, jeszcze inni w głównej mierze bazują na poleceniach od znajomych. Ale jest grupa ludzi, która będzie szukać aktualnych informacji o Twojej firmie na Twojej stronie internetowej. I to o tę grupę nam chodzi, aby zachęcić do obcowania z Twoją marką, rozwiać wątpliwości i skierować zdecydowanych do skorzystania z Twoich usług.

Każdy mój kient, który zażyczy sobie szkolenie otrzymuje ode mnie indywidualnie dopasowany poradnik w PDF, który wyjaśnia jak korzystać z WordPressa/WooCommerce i jak zarządzać treściami na nim. Naturalnie jeżeli zostaniesz moim klientem możesz napisać jeżeli coś będzie niejasne w kwestii użytkowania tego systemu.

Dobre pytanie. Nie musisz. I to jest piękne.

Ale skoro już tu jesteś to zapraszam do współpracy – zapewnie nie pożałujesz

Co klienci mówią o Badek.org?

czesc@badek.org

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i wspólnie omówimy wszelkie szczegóły dotyczące Twojego projektu.