Tworzę strony internetowe

Jeżeli nie ma Cię w internecie - nie istniejesz. A ja pomogę Ci zaistnieć.

Co robię?

Oferuję profesjonalne i dopasowane do potrzeb klienta rozwiązania internetowe. Skupiam się na ścisłej współpracy z klientem i dostosowaniu projektu do jego indywidualnych wymagań. Dzięki temu, każdy z moich projektów jest unikalny i wyróżnia się na tle innych stron internetowych.

  • strony firmowe
  • strony ofertowe
  • portfolia
  • landing pages
  • blogi
  • wizytówki
  • portale

Jak robię?

Solidnie. Ale to nie wszystko.

Responsywność

Tworzę strony zgodnie z zasadami responsywnego projektowania (RWD). To oznacza, że strony internetowe są zaprojektowane w taki sposób, aby wyglądać i działać dobrze na różnych urządzeniach, w tym na komputerach stacjonarnych, laptopach, tabletach i smartfonach.

Zgodność ze standardami

Stosuję najnowsze standardy i technologie webowe, aby zapewnić zgodność stron internetowych z panującymi standardami. W ten sposób zwiększam nie tylko jakość i bezpieczeństwo usług, ale także ułatwiam korzystanie z nich Twoim klientom.

Optymalizacja

Przykładam dużą wagę do optymalizacji stron internetowych, zarówno pod względem szybkości ładowania, jak i SEO. W ten sposób umożliwiam klientom skuteczną promocję swojej marki w Internecie i osiąganie wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania.

Dbałość o detale

Przykładam ogromną wagę do detali podczas projektowania i tworzenia stron internetowych. Szczegółowe podejście do projektowania strony internetowej, takie jak dobór kolorów, czcionek, stylów itp., może wpłynąć na postrzeganie marki i konwersje.

WordPress

Działam w oparciu o system WordPress. WordPress to nie tylko popularna platforma do zarządzania treścią, ale również elastyczne i proste w użyciu narzędzie, które pozwala na łatwe zarządzanie zawartością strony internetowej przez klienta. Pozwala też na szybką naprawę ewentualnych problemów i łatwą rozbudowę w przyszłości.

Co otrzymasz?

SKUTECZNOŚĆ

01. Skuteczną stronę internetową

Zapewniam klientom skuteczną stronę internetową, która odpowiada ich wymaganiom i potrzebom. Projektuję strony internetowe w sposób, który przyciąga uwagę użytkowników i zachęca do pozostania na stronie, zapewniając jednocześnie łatwość nawigacji i responsywność na różnych urządzeniach.

PEWNOŚĆ

02. 3 lata gwarancji

Moje usługi tworzenia stron internetowych są objęte trzyletnią gwarancją, co oznacza, że w przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem strony, będę mógł pomóc w szybkiej i skutecznej naprawie błędów.

WSPARCIE

03. Pomoc techniczną

Oferuję również wsparcie techniczne i pomoc moim klientom w przypadku pytań lub problemów związanych z ich stroną internetową.

BEZPIECZEŃSTWO

04. Pełne prawa do projektu

Moi klienci otrzymują pełne prawa do projektu strony internetowej, co oznacza, że mają pełną kontrolę nad wykorzystaniem projektu i nie są zobowiązani do korzystania z moich usług na stałe. Mogą z łatwością przenieść projekt do innej agencji lub zarządzać nim samodzielnie.

INSTRUKTAŻ

05. Opcjonalne szkolenie

Gdy potrzebujesz pomocy w zarządzaniu swoją stroną internetową, oferuję opcjonalny instruktaż PDF, który pomoże w lepszym zrozumieniu działania witryny oraz jej administracji.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania, które często pojawiają się w korespondencji z klientami. Przedstawiam je tutaj wraz z odpowiedziami, aby zaoszczędzić Twój czas.

Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Cena za wykonanie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak skala projektu, poziom skomplikowania, liczba podstron, funkcjonalności oraz dodatkowych usług. Zachęcam do skorzystania z formularza wyceny, który w kilku prostych krokach pozwoli Ci stworzyć brief, a ja będę mógł wycenic projekt.

Podobnie jak przy cenie – długośc realizacji projektu witryny internetowej zależy od poziomu skomplikowania, liczby podstron, wymagań klienta i wielu innych czynników.

Standardowo jest to około 2-3 tygodnie, pomijając takie aspekty jak obłożenie pracą, plany urlopowe, skomplikowanie Twojego projektu itd.

Naturalnie.

W dzisiejszych czasach większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, więc każda strona musi być responsywna i dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i telefonie czy też tablecie. I takie strony oczywiścię oferuję.

Jak najbardziej. Właśnie po to jest brief zwany formularzem wyceny, aby poznać Twoje wymagania co do projektu – im bardziej szczegółowo opiszesz wytyczne tym lepiej będę mógł odwzorować Twoją wizje.

? ? ? ? ? ?

Co klienci mówią o Badek.org?

czesc@badek.org

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i wspólnie omówimy wszelkie szczegóły dotyczące Twojego projektu.