Autor: Krystian Badowski

Po co mi strona internetowa?

Jeżeli nie ma Cię w internecie to nie istniejesz. A ja mogę pomóć Ci zaistnieć i Twojemu biznesowi.

A tak naprawdę – różni klienci preferują różne kanały marketingowe. Jedni wolą wizytówkę w Google, inni szukają fanpage na Facebooku, jeszcze inni w głównej mierze bazują na poleceniach od znajomych. Ale jest grupa ludzi, która będzie szukać aktualnych informacji o Twojej firmie na Twojej stronie internetowej. I to o tę grupę nam chodzi, aby zachęcić do obcowania z Twoją marką, rozwiać wątpliwości i skierować zdecydowanych do skorzystania z Twoich usług.


czesc@badek.org

Chętnie odpowiem na Twoje pytania i wspólnie omówimy wszelkie szczegóły dotyczące Twojego projektu.

Najczęściej zadawane pytania

Pytania, które często pojawiają się w korespondencji z klientami. Przedstawiam je tutaj wraz z odpowiedziami, aby zaoszczędzić Twój czas.

Każdy projekt jest inny i wymaga indywidualnego podejścia. Cena za wykonanie strony internetowej zależy od wielu czynników, takich jak skala projektu, poziom skomplikowania, liczba podstron, funkcjonalności oraz dodatkowych usług. Zachęcam do skorzystania z formularza wyceny, który w kilku prostych krokach pozwoli Ci stworzyć brief, a ja będę mógł wycenic projekt.

Podobnie jak przy cenie – długośc realizacji projektu witryny internetowej zależy od poziomu skomplikowania, liczby podstron, wymagań klienta i wielu innych czynników.

Standardowo jest to około 2-3 tygodnie, pomijając takie aspekty jak obłożenie pracą, plany urlopowe, skomplikowanie Twojego projektu itd.

Naturalnie.

W dzisiejszych czasach większość ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych, więc każda strona musi być responsywna i dobrze wyglądać zarówno na komputerze jak i telefonie czy też tablecie. I takie strony oczywiścię oferuję.

Jak najbardziej. Właśnie po to jest brief zwany formularzem wyceny, aby poznać Twoje wymagania co do projektu – im bardziej szczegółowo opiszesz wytyczne tym lepiej będę mógł odwzorować Twoją wizje.

? ? ? ? ? ?

Co klienci mówią o Badek.org?